Picamimi

is the gift you've been looking for!

T e l l   m e   y o u r   s t o r y ...

L e t   m e   d r a w ...

C a p t u r e   a   m o m e n t ...

K e e p   i t   f o r e v e r ...

 

Hani hep arayıp da bulamadığın hediye vardır ya...Sen hikayeni anlat... Ben çizeyim...Bir anı yakala...Sonsuza kadar sakla.

 

Picamimi seni, sevdiklerini, hayranı olduğun kişi ve değişik karakterleri, eğlenceli, sanatsal, çok severek saklayacağın bir anıya dönüştürür.

 

Picamimi, benimle paylaştığın fotoğraflara, nesnelere, anlara ve hayallere, biraz yaratıcılık, biraz hayal gücü, bolca da neşe katarak sana özel, elle çizilmiş resimler sunar. Çizdiğim karakterleri, gerçek kişilere benzetiyorum. Bu karakterleri pop-up efekti yaratacak şekilde önde tutup, arkasına fon, nesne çizimleri ve mesajını ekliyorum.  Şu ana kadar hazırladığım kişiye özel resim ve teknik bilgileri "Kişiye özel galeride", hazırlık aşamalarını ise resmin ismine tıkladığında görebilirsin.

Picamimi de, hayranı olduğun ünlülerin ve karakterlerin de resimlerini bulabilirsin. Örneklere göz atmak istersen "İkonik Galeriye" bakabilirsin.


SENİN HAYALİN, BİZİM İHTİYACIMIZ

Aklında olanı, bana ne kadar detaylı aktarırsan, hayalini o kadar eksiksiz yakalayıp çizebilirim. Bunun için de bazı detaylara ihtiyacım var; örneğin, çizeceğim karakterlerin fotoğraflarına, etkinliğin ne olduğuna (doğum günü partisi, evlilik yıldönümü, ya da sadece öylesine bir gün), ve resimde olmazsa olmaz nesnelere (mavi gitar, pembe hediye kutusu, kızımın en sevdiği oyuncak vs.). Sipariş formu, bu tür detayları yakalamak için seni yönlendirecektir.

EBAT ÖNEMLİDİR

Bu senin hayalin, dolayısıyla istediğin herşey mümkün, tek yapman gereken bana söylemek. Farklı boyutlarda fon ve ve bu fona uygun boyutlarda karakterler yaratabilirim. Resimlerin yanlarında ki teknik bilgilerde son ürün ebatlarını örnek olarak görebilirsin.

 

ORİJİNAL Mİ KOPYA MI?

Sana özel hazırladığım resimin orijinali  gönderilecektir. Buna ek olarak davetiye, kutlama kartları vs. olarak kullanmak üzere bu resmin çoğaltılmasını arzu edersen, pop-up efektsiz en az 25 adet kopyayı da siparişine ekleyebilirsin. Sadece orijinal resimlerde pop-up efekti kullanılmaktadır.

İkonik resimlerde ise, orijinal ve pop-up efektsiz kopya satın alınabilir.

 

İKONİK RESİMLER

İkonik resimler, hayranı olduğun, ünlü, veya karakterlerin çizimleridir. Arzu ettiğin ikonik resimlerden biri satılmışsa, istek üzerine benzer bir orijinal daha yapabilirim. Bu karakterlerin yanında yer almasını istediğin sevdiklerin varsa, bu resim sana özel olarak hazırlanacaktır.

HAZIRLIK SÜRESİ

Çizimin hazırlanma süresi, arzu edilen özelliklerin zorluk derecesi ve miktarına göre değişmektedir. Resime, ödemeyi alır almaz başlayacak ve sana takribi gönderime hazır tarih bilgisi içeren bir e-posta göndereceğim.

ÜCRETLENDİRME

Sana özel çizimlerde ücretlendirme, karakter sayısı ve resmin ebadına göre değişmektedir. İkonik resimlerin ücretlendirmesi ayrı yapılmaktadır. Fiyatlandırma bilgisini için bana info@picamimi.com adresinden ulaşabilirsin.

Ödemeler, PayPal üzerinden veya banka hesap numarasına gönderilerek yapılmaktadır. Detaylar, sipariş alımı sonrasında paylaşılacaktır.

TESLİMAT

Türkiye içi paket gönderimleri, Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır. Türkiye dışına gönderimler için Standart Posta, Acele Posta veya UPS ile yapılmaktadır. Teslimat ücreti sipariş formunu aldıktan sonra, toplam ücrete eklenecektir.

ÖDEME

Sipariş formu elime ulaşınca, ödeme yapılması gereken toplam ücret,  yaklaşık bir kargoya verme süre bilgisi ve ödeme detaylarını içeren bir elektronik posta alacaksın. Ödeme yapıldıktan ve gerekli tüm fotoğraflar gönderildikten hemen sonra çizime başlayıp sana konfirmasyon için bir elektronik posta yollanacaktır.


Picamimi ailesinin bir parçası olmak için tek yapman gereken Bir Tane İstiyorum!'a gidip, oradaki talimatları yerine getirmek. Sorularınız için bana info@picamimi.com adresinden ulaşabilirsin.

Seni de resmetmeyi dört gözle bekliyorum!

Picamimi