Picamimi

is the gift you've been looking for!

T e l l   m e   y o u r   s t o r y ...

L e t   m e   d r a w ...

C a p t u r e   a   m o m e n t ...

K e e p   i t   f o r e v e r ...

EKIM 2016 - MUTLU BİR AİLE HATIRASI

Emre 20 , Ali bey 60, Semra hanım 75, Ergun bey 83 ve Mesut bey 90 yaşına basıyor. Şimdi birazcık onları tanıyalım...

Alt sıra, soldan sağa; Koyu GS taraftarı Ergun bey, “Aslında hepimiz uzaylıyız bu evrende yalnız olamayız” diyen Tülin hanım, ailenin en küçüğü Ela, zamanının mutfak üstadı Nezahat hanım, Erensan’ın kurucusu ve İTÜ mezunu mühendis Mesut bey, en koyu demokratik ilkeler ve toplumsal barış taraftarı Semra hanım, en espirili eski Deniz Kuvvetleri Komutanı İrfan bey.

Üst sıra soldan sağa; tencere kapak gibi birbirlerini bulmuş, taze çift,  evlilik beklentisi olan kuru fasulyeye ulaşmış Haşim ve her zaman komik ve çılgın eşi Dilara, ailenin Amerika’daki temsilcisi fit ve sportif Demir, modern Türk hamamını dünyaya yaymak isteğiyle yanıp tutuşan  Haluk bey, Yogi Pınar hanım, zarif balerin Leyla, ailenin eğlence işleri müdürü Ayhan bey, caz sever gitarist Ali bey, tarih uzmanı Reyhan hanım, sörfçü ve rock gitarist Emre, sanatçı ruhlu MUN üyesi Erin.

Kalabalık aile güzeldir, farklı özellikleri içinde barındırır, bir araya getirir, böyle güzel bir tablo ortaya çıkar... Eren, Erman, Tınaz ve Köm ailelerine sevgiler, tüm doğum günü sahiplerine nice mutlu seneler!